| justmeagirl a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor, ciclul trebuia sa-mi vina peste o saptamana dar ieri mi-a venit exact ca o scurgere vaginala numai ca rosiatica si m-a tinut pana azi ma gandesc ca nu-i ciclu pentru ca numi vine prea mult dar de azi dimineata pana pe la 3 am umplut un absorbant always nu stiu ce poate fi ma puteti ajuta PS: ciclul meu era mereu regulat, nu am intretinut relatii sexuale si am 14 va rog ajutati-ma happy

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La varsta ta sunt normale mici dereglari. Poate fi o menstra usor anticipata. Auzi, dar tu cat tii un tampon? regula de igiena spune ca maxim 6 ore, in nici un caz mai mult. Ai grija de igiena ta.

| liviu42 a răspuns:

TPU nu este medic ginecolog.

| razvascump a răspuns:

Mah daca esti sigura happy ca nu e ciclu e bine sa consulti un medic ginecolog dar daca mai astepti un pic si vezi ca tot curge poate o fi ciclu tau si s-a dereglathappytongue acum