| justmeagirl a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor, ciclul trebuia sa-mi vina peste o saptamana dar ieri mi-a venit exact ca o scurgere vaginala numai ca rosiatica si m-a tinut pana azi ma gandesc ca nu-i ciclu pentru ca numi vine prea mult dar de azi dimineata pana pe la 3 am umplut un absorbant always nu stiu ce poate fi ma puteti ajuta PS: ciclul meu era mereu regulat, nu am intretinut relatii sexuale si am 14 va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fii o dereglare hormonala.Se poate intampla din cauza ca esti prea dezvoltata pentru varsta ta si iti poate face anumite "surprize" de genul acesta.Si mie mi s-a intamplat, adica mi-a venit de 2 ori pe luna.P.S. Nu e obligatoriu sa iti vina la data fixa, dar e posibil si asa cum ai zis tu.Mai mult ca sigur e o dereglare hormonala.Intra pe www.noifetele.ro,si documenteaza-te.Sau pur si simplu cauta informatii despre dereglarea hormonala.Cunosc o persoana pe care o tine 8 zile si apoi o lasa 16 si tot asa.Si la ea este tot dereglare hormonala.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat