| deea27andreea a întrebat:

Am nevoie de ajutor!

Comentati urmatoarea afirmatie :

"Nu trebuie respectate sculpturile mele. Trebuie sa le iubesti si sa ai dorinta sa te joci cu ele... Eu vreau sa sculptez forma care pot da bucurie oamenilor. "
(Constantin Brancusi)

Va rog frumos ajutati-ma!
Multumesc anticipat!
Celui mai bun raspuns ii dau fundita si celorlati vot!
:*:X

Răspuns Câştigător
| zeeeeeex a răspuns:

Sunt cumva in categoria de intrebari gresita?

Respectul care il porti pentru cineva nu vine neaparat la pachet si cu sentimente de afectiune, dar cand e dragoste acolo automat vine si respect in diferite cantitati desigur.

Cred eu ca a vrut sa zica : Ca sa respecti, trebuie sa iubesti si daca iubesti te poti bucura de creatia mea.