| Mistik a întrebat:

Ce credeti ca vrea sa spuna urmatoare afirmatie :" Nu trebuie respectate sculpturile mele.Trebuie sa le iubesti si sa ai dorinta sa te joci cu ele. eu vreau sa sculptez forme care pot da bucurie oamenilor" Dau fundita. trebuie urgent.

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Asta e zisa de C. Brancusi,nu? smug,si inteleg ca e tema la,,,nu mai stiu sigur,la romana?laughing, am vazut si eu zilele astea asa ceva intr-una, dar daca cauti raspunsuri, mai asteapta ca aici lumea nu prea da de-astea pentru teme shame on youwinking

| LovelyGirlA a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa iti placa sculpturile mele.
Eu vreau doar să îi înveselesc pe cei care le pot înțelege.

Funda?

Întrebări recente