| kupydonyka4u a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor... eu nu am mai fost la un consult de foarte mult timp si acum ca am un iubit am facut dragoste si ia aparut pe penis niste bubite care il ustura si nu stiu ce sa facem am nevoie de un sfat cum procedez sa fie mai bine.

4 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Buna... in primul rand poate esti racita jos. si in al doilea rand o sa ii treaca pun pariu caa il si mananca, sa nu-s e scarpine si sa nu mai faceti dragoste pana cand nu ti se termina raceala, asa amk pati si eu. stati linistiti. poti sa mergi si u la doctor ca sa nu ti se agraveze. bafta

| LostYou a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa mergeti la un medic specializat.

| DanielaDeny5 a răspuns:

Ar trebuii sa mergeti amandoi la un control, altceva nu e de facut.

| Adrian_Ropotin_1995 a răspuns:

Pune l sa se spelewinking