| jaicvarabei a întrebat:

Buna, de mai mult timp mi-au aparut niste bubite albe pe penis si oua. Am 14 ani si nu stiu ce sunt ele, nu ma deranjeaza de loc. Daca stiti ceva va rog sa-mi spuneti ca ma ingrijorez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt doar niste papule ce sunt inofensive.

| SkandallKamataru a răspuns:

O sa te transformi