| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor! Ma jucam cu iubitul meu si si-a atins... corpul penisului, dupa care m-a atins si pe mine la zona intima, dar nu a bagat niciun deget. S-a intamplat acum 3 saptamani. Se poate sa fi ramas insarcinata? Multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia descrisa de tine in intrebare nu exista nici cea mai mica posibilitate de a se realiza o sarcina deoarece nu a intrat absolut nimic in vaginul tau.De asemeni nu ai specificat daca iubitul tau s-a masturbat si ejaculat sau nu, daca penisul lui era curat sau avea pe el urme de sperma, care puteau astfel ajunge pe degetele lui. Posibilitatea unei sarcini in aceste conditii este egala cu 0 (zero).

1 răspuns:
| DariaAdelina a răspuns:

Nu ai cum sa ramai daca el nu a ejaculat in vaginul tau.