| anonim_4396 a întrebat:

tin sa precizez ca am nevoie mare de ajutor..nu de raspunsuri date la misto pentru ca sunt foarte stresata. am 17 ani si sunt virgina, a venit prietenul la mine..si am avut parte de un moment mai intim, eu am ramas fara haine, el doar cu boxeri. stiu ca baietii elimina un lichid preejaculator cand sunt excitati..eu i am atins penisul si am simtit si dupa l-am mangaiat pe spate etc. imi este totusi frica sa nu-l fi atins si pe mana si sa zicem sa ma fi atins el pe mine in zona genitala si doamne fereste sa fi intrat in interior laughingdesi nu cred, ultima ejaculare a lui s-a petrecut acum mai mult timp, deci a urinat de mai multe ori de atunci, eliminand zic eu, spermatozoizii ramasi.am vreun motiv sa ma ingrijorez? nu mi-a bagat nici deget, nici penis doar punea mana asa normal. funda

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Scumpa mea, spermatozoizii in contact cu aerul mor. Iar din ceea ce spui tu nu e nici un motiv de ingrijorare happy Te pup, pa.pa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa fii chiar asa de paranoica acum, nu se ramane insarcinata chiar atat de usor

| TheSmith a răspuns:

Nu te ingrijora, daca nu a ejaculat in interiorul tau nu ai de ce sa te stresezi!

| cristinutza07 a răspuns:

Stai linistita nu ai nimic, dar totusi te poti duce la farmacie sa iti cumperi un test de sarcina