| anonim_4396 a întrebat:

tin sa precizez ca am nevoie mare de ajutor..nu de raspunsuri date la misto pentru ca sunt foarte stresata. am 17 ani si sunt virgina, a venit prietenul la mine..si am avut parte de un moment mai intim, eu am ramas fara haine, el doar cu boxeri. stiu ca baietii elimina un lichid preejaculator cand sunt excitati..eu i am atins penisul si l am simtit si dupa l-am mangaiat pe spate etc. imi este totusi frica sa nu-l fi atins si pe mana si sa zicem sa ma fi atins el pe mine in zona genitala si doamne fereste sa fi ramas laughingdesi nu cred, ultima ejaculare a lui s-a petrecut acum mai mult timp, deci a urinat de mai multe ori de atunci, eliminand zic eu, spermatozoizii ramasi.am vreun motiv sa ma ingrijorez? nu mi-a bagat nici deget, nici penis doar punea mana asa normal. funda

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu se intampla nimic

| Amelya02 a răspuns:

Lichidul acela nu contine spermatozoizi!
Nu ai cum sa ramai insarcinata dintr-o prostie ca asta. mai ales ca esti virgina.
ca sa ramai insarcinata trebuie sa te penetreze si sa ejaculeze in tine, iar asta nu se intampla asa usor

| WillWright a răspuns:

Penibil...

| anonim_4396 explică (pentru WillWright):

Poate pentru tine. eu sunt paranoica si vreau sa ma asigur ca e ok. daca nu ma ajuti, poti sa nu mai raspunzi happy

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru anonim_4396):

Continuind sa te,, joci,, astfel de jocuri s-ar putea sa spui curand, singura, ce vrei si atunci fecioria ta se va duce rapid. Ai vazut un penis in erectie, ejaculand, gata. Curiozitatea ti-a fost satisfacuta. Opreste-te cat mai e timp.

| RAY a răspuns:

Daca nu intra sperma in vagin nu se poate

| neutrino a răspuns:

Daca punea mana numai asa normal, poti fi linistita, dar esti sigura ca a fost mana?

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Nu m-a atins cu penisul absolut deloc.dar sunt paranoica laughing acum ma doare si ovarul drept, ca umblu desculta pe gresie, merg prinn frig..probabil am racit

| Alcyon a răspuns:

Spermatozoizii saracii, n-au cum sa treaca prin haine si sa ajunga la tine in vagin, ca nu-s superman.

| Metingm_Spynner_1996 a răspuns:

Lasate de sex