| love you soo much... a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul unor doamne, deci nu intretin relatii sexuale si am acum o retinere de vreo 4 zile, luna trecut am avut ciclu prea devreme deoarece am fost cam stresata din cauza examenelor, acum nu stiu de ce am retinere? Cu prietenul facem doar peeting si mentionez ca si acela cu prezervativ.Astept ajutorul vostru.Multumesc.Va rog ajutati-ma si raspundeti-mi cit mai curind, va rog din tot sufletul.

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pentru ce perzervativul?:-\
hm
at stai linistita
chiar nu ai dc sa iti faci griji
odata mi-a intarziat o luna si at credea mama ca am ramas insarcinata si vroia sa ma duc la medic, dar eu si acum sunt virginalaughing
ehh

| madagascar a răspuns:

Stai linistita ca nu ai nimic, esti doar stresata, asa se intampla nu are cum sa vina la fix, nu ai spus daca ai ceva simptome premenstruale, daca ai stai linistita ca trebuie sa-ti vina, sunt o groaza de factori care influenteaza ciclul menstrual. daca sti ca nu ai intretinut relati sexuale cu partenerul tau nu ai cum sa fi insarcinata, daca la asta te gandesti, insa poti avea o raceala, o infectie care sa determine intarzierea, daca ai ceva simptome ar fi bine sa consulti un medic.

Răspuns utilizator avertizat
| Cumătru de la Galați a răspuns:

E de la stresul examenelor!
În timpul sesiunii este recomandat să faci mult sex, preferabil cu profesorii.

| CrisutzuxD a răspuns:

Nu te teme uneori ciclul intarzie si eu m-am speriat cand mi-a intarziat o luna ...credeam ca sunt insarcinata dar doar mi-a intarziat ciclul