| coriinawtf a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutorul vostru.
Azi am ramas cu un baiat,era prima data cand ne vedeam,deci ne-am intalnit,am vorbit,mi-a spus ca i place de mine si cheesti de astea. Dupa ne-am asezat pe o banca si ma sarutat si vroia sa imi atinga sani si eu i-am spus ca nu ca ce face, am mai stat putin neam mai sarutat si dupa imi spune ca se duce pana la un magazin sa ceara foc... dupa un minut asteptand imi trimite un whatsapp si imi spune ca el nu cauta numai sa ne sarutam si m-a lasat acolo...crying
Acu eu va intreb:Cum pot sa ma razbun?
Apropo, imi trimite mesaje pe whatsapp ca daca as fi dispusa sa facem altceva...

Răspuns Câştigător
| jessikz0r a răspuns:

Pe mine, una, sincer, m-a socat aceasta reactie si vreau acu sa te intreb cat 17 18 ani avea acel baiatlaughing). Foarte putini oricum, e un gest infantil pe care doar un nou ajuns pe piata poate sa-l faca, adica numai ce-a dat de. si deja dispera. Eu una as fi de parere sa-l eviti complet si sa nu-i mai raspunzi niciunui mesaj, de orice gen.De razbunat, sti ce se spune, razbunatul e arma prostului, dar daca totusi vrei sa faci ceva, eu as spune ca a-l povesti la toti si a rade pe seama lui pentru ca a dat bir cu fugitii ar fi mai mult decat suficient. Cand il zaresti cu prietenii sa-i dai o inversa, hai sa te pup mai nebunule, sau fugi acasa si de data asta?laughing) Ceva de gen, trebuie doar sa le rumegi repede si sa le si dai, ca sa aiba timp prietenii sa-i si rada in fata happy O seara faina, mult succes in tot ceea ce-ti propui!

2 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

Stai, abia il cunosti si voia sa iti puna deja mana pe sani?
Pfff. tipul e un mitocan, ca sa o zic cat mai frumos si avea de gand doar sa ti-o traga, prea disperat laughing
Renunta la o fata ca nu vrea sa se culce cu el.

| Mikilo a răspuns:

Parerea mea este sa nu accepti propunerile lui. Nu este normal ce face. Ceea ce vrea el se face cand sunteti am2 pregatiti si cand sunteti siguri ca relatia voastra este stabila. Iar partea cu razbunarea....nu e bn....roata oricum se intoarce iar ignorarea doare mult mai mult deci il poti ignora. happy