| anonim_4396 a întrebat:

Buna!Am nevoie de ajutorul vostru.La noi in scoala e un baiat nou,de la oras,dupa citeva saptamini am facut cunostinta,neam impreetenit.El deseori pleaca la oras,si mi se pare ca are pe cineva acolo.Deoarece el e ft ft ft frumos si dragut toata scoala moare dupa el,si deci concurenta e mare.Neam mai zimbit,am mai vb,ne duceam impreuna acasa,dar la un moment m-a sarutat,nu stiu ce sa cred oare ma place sau nu.Apoi nu stiam ce sa cred si il ignoram,acum ma ignora si el,uneori se uita cu o privire dragalasa,dar tot ma ignora.Nustiu ce sa cred,nu am cu ce sal supar.Spunetivi va rog,dc ma ignora?Ore am vreo sansa?fundita

Răspuns Câştigător
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Buna!, el te ignora pentru ca probabli l-ai jignit! incearca sa voresti cu el si sa-l faci sa inteleaga lucrurile! el te place iti spun foarte sigurhee hee

4 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

Daca te ignora.si tu ai inceput prima sa-l ignori.inseamna ca iti face jocu happy. arata-te interesata 1 zi de el. apoi ziua urmatoare ignora-l total.fa-l invizibil happy joaca-te.vezi ce fain ii si atunci o sa-ti dai seama daca el te place sau nu happy

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Buna!, el te ignora pentru ca probabli l-ai jignit! incearca sa voresti cu el si sa-l faci sa inteleaga lucrurile! el te place iti spun sigurhee hee

| Sakira200 a răspuns:

Multumesc de raspunsuri, ma ajutati

| ghnfhjfkbn1356 a răspuns:

Te ignora lasa`l in pacelaughing am glumit. poate sa simtit jignit cand ai inceput sa il ignori si acum probabil nu vrea sa faca primul pasa la impacare. poate lui ii place de tine si tu l`ai jignit ca il ignori si poate crede ca nu il placi vorbeste cu el si incearca sa ii spui ca il placi