| Anaxor96 a întrebat:

Salut :*
In supermarket-ul de unde fac de obicei cumparaturi e un baiat super super super draguthee hee A inceput sa lucreze aici cred ca acum vreo 4-5 luni in urma, si la inceput el se tot uita la mine, imi zambea....Intr-o dimineata eram singura in fata magazinul si asteptam pe cineva,cand deodata il vad de la distanta cum se aproprie de mine laughing Inca mai tin minte:mergea incet,in timp ce din buzunar scoatea pachetul de tigari si se uite fix la mine love struck love struck Se aproprie si incepem sa vb un pic,pana cand eu trebuie sa plec (nici macar nu neam prezentat oficial,am vb despre vreme,ce faceam eu acolo,de faptul ca nu l-am mai vazut inainte pe acolo si cam atat)De atunci de fiecare data cand ma duceam la market,"cazual",dadeam de el, dar conversatiile noastre se reduceau doar la un "salut-salut" un zambet, o privire si atat.Totusi de vreo luna imi place foarte mult de el,dar de fiecare data cand trec pe acolo ori nu il mai intalnesc ori ne salutam,dar el numai este asa zambaret cum era o data cand ma vedea sad
Acum voi ce credeti ca ar trebui sa fac.Mi se pare ca il cunosc de o viata si asta probabil pentru ca eu deja mi-am imaginat ca o sa fim impreuna si o o sa fie totul bine, cu toate ca cum v-am zis nu am vb decat o data si nici nu neam prezentat nici nr de telefon nici nimic
L-am cautat si pe Facebook, dar nu l-am gasit laughing

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intreaba si tu la casa de marcat, daca vezi un angajat mai relaxat, si nu e coada in spatele tau. Intreaba de 'baiatul ala dragut', sa-l faci pe el curios, ca sigur o sa afle happy
In rest ce sa zic, e o obsesie mai mult, si nu cred ca o sa iasa mare lucru (a 2-a incurajare laughing )
Succes!

| Anaxor96 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cred ca mai mult e vorba de disperare laughing Numai sunt cu cineva de vreo 5 ani laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Anaxor96):

A, da? Te scot la un suc?batting eyelashes laughing

| Danzell a răspuns:

Ooookkk chill. iti zic sa te calmezi. eu daca as fi tipul ala, te-as evita.
motivul e ca o prietena de genul devine coplesitoare. pentru barbati, is a no go.

| Anaxor96 explică (pentru Danzell):

laughing foarte incurajant

| Danzell a răspuns (pentru Anaxor96):

True story laughing

eu m-am despartit de prietena pentru ca devenise destul de coplesitor. era ca un lenes. care statea prins de mine toata ziua laughing
ma rog au fost mai multe motive printre care si faptul ca nu aveam bani sa iesim prin oras(nu imi place sa cer bani parintilor), si faptul ca plec in alta tara.

| darriya a răspuns:

Cam asa mi s-a intamplat si mie cu un baiat de la supermarket de la scoala, intrase cu mine in vorba dar...o data el aranja marfa in raft si statea pe vine si a trebuit sa pun mainile pe el ca sa-mi fac loc sa ma duc sa-mi iau suc(ma rog numai la suc nu ma gandeam eulaughing)nu l-am mai vazut dar sper dupa paste sa-l revad nici nu stiu cum il cheama...na nu stiu ce sa zic s-ar putea sa te placa de ce nu intri in vb cu el? spune-i "hey ce mai faci"?

| Cupcake a răspuns:

Am avut si eu o poveste de genul. Simplu, ia-ti gandul de la el. Nu vreau sa fiu rea, dar chiar nu duce la nimic. Pe langa tine, fi sigura ca mai exista si alte cliente cu care el vorbeste. Deci, treci peste, baieti sunt destui.