| sTeFaN. a întrebat:

SallhappyMi-am facut o prietena inainte sa inceapa scoala cu o saptamana.prima data ne-am vazut face2face cand a inceput scoala.happy
ne-am salutat, am vb etc etc.ne sarutam in fiecare zi o mai duceam si pana acasa. apoi dupa o saptamana dupa ce incepuse scoala mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine pentru ca nu ii mai place de minesad si vineri neam fost sarutat toata ziua, am dus-o pana acasa...chiar m-a sarutat si ea. si duminica dimineata mi-a spus pe mess ca nu mai vrea sa fie cu mine. dc oarethinking in timp de a fost cu mine vb si cu alt baiat ( acum am aflat).

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Panarama. Daca ar avea o minima demnitate in ea ti-ar fi dat papucii din prima si nu ti-ar mai fi dat sperante in timp ce flirta cu altuloh go on
Doar nu ai sa suferi pentru genul de asta de gunoaiehappy

| mgtow a răspuns:

Pt ca e o panarama fii si tu atent cu cine te bagi pe fir mai omule nu vezi cum e lumea de nenorocita?

| MyEssence a răspuns:

Pai este foarte simplu...isi batea joc de tine...si s-a indragostit de alt baiat si te-a lasat balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Stefan! Si eu sunt fata si vreau sa iti spunc a noi fetele avem o personalitate cu mult sau mai putin diferita decat cea a baietilor.Depinde din ce punct de vedere vrei sa o iei. Despre ce ti s-a intamplat se poate ca prietena ta in timp ce statea cu tine sa flirteze si cu un alt baiat de care ii placea.cu toate ca statea cu tine. De obicei fetele vor sa incerce mai multe relatii cat mai scurte. fata de baieti care vor sa aiba niste relatii lungi... Si eu am facut asta o data numai ca la mine nu a durat nici o saptamana eram curioasa sa vad cum e sa termin relatia mai repede cu un bait dar in acelasi timp imediat sa'mi fac alt prieten. probabil prietena ta inca te mai place si poate daca incerci sa flirtezi iar cu ea.cine stie se poate sa va impacati.