| anonim_4396 a întrebat:

zilele trecute am intalnit un tip fff dragut. Aparent ne placeam reciproc...neam si sarutat etc dar dupa a anulat vreo 3 intalniri si nu ma mai sunat deloc.Eu credeam ca suntem impreuna dar cred ca el doar m. a folosit. Vom fi la aceeasi scoala, el e cu un an mai mare.Este genul de baiat de care s.ar indragosti orice fata si care se da la toate fetele; recunosc ca eu nu prea sunt de nasul lui dar credeam ca totusi simte ceva pentru mine.Imi place fff mult de el si nu pot sa-l uit, as vrea sa fim impreuna... CE sa fac?crying

1 răspuns:
| Yoanna_4969 a răspuns:

Intriga`l! Fa`l sa te doreasca mai mult decat il doresti tu pe el!winking Intr`o zi stai numai pe langa el, iar apoi fa`te ca nu existahappy Raspunde`i cu replici taioase, pe care nu ti le poate intoarce [evita jignirile si injuraturile] O fata care se ofera "pe tava" unui baiat este mai putin dorita de el decat una care are un comportament schimbat-or. Fa`l sa te vrea! Joaca`te cu el pana vei crede ca are ganduri serioase, apoi te poti opri pentru a avea o relatie frumoasahappy Succes!