| marry95 a întrebat:

Buna :* am nevoie de cat mai multe pareri. Sora mea e impreuna cu un baiat de o luna. Totul a inceput foarte frumos, el ii spunea ca are nevoie de ea, ca a inceput sa se indragosteadsca de ea, la 5 minute dupa ce se desparteau ii trimitea mesaje ca ii e dor de ea avea planuri mari ii spunea ca modelul de fata pe care ar vrea sa o aiba ca sotie, a vrut sa ii prezinte familia, prietenii dar din pacate se puteau vedea doar la sfarsit de saptamana el fiind plecat in alt oras la facultate. Totul mergea foarte bine cand dintr-o data el nu ii mai scrie si nu ii mai raspunde la mesaje. Ce credeti voi ca s-a intamplat? Pare totusi un baiat serios si nu s-au auzit niciodata lucruri urate despre el. Care credeti voi ca este cauza?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

I-au luat gaborii telefonul'...

| neutrino a răspuns:

S-a inselat, a gasit un alt model de fata, mai "bun". Si baietii seriosi pot gresi.

| marry95 explică (pentru neutrino):

E normal sa mai gresesti...dar de ce spunea acele lucruri? daca intr-adevar simtea ceva pentru ea nu cred ca putea sa renunte atat de usor la ea. sau ma insel? se poate?

| neutrino a răspuns (pentru marry95):

Te inseli amarnic, nu mai crede in toate minciunelele unui baiat, ele fac parte din arsenalul lui. Si nu uita ca viata de student are particularitatile sale.

| marry95 explică (pentru neutrino):

Si de ce nu indrazneste sa vorbeasca cu ea, sa se desparta de ea? totul e bine si frumos si dintr-o data nu ii mai raspunde la mesaje...asa fac de obicei baietii?laughing

| neutrino a răspuns (pentru marry95):

Trebuie sa recunoastem ca putini stiu si au bunul simt sa se desparta in mod civilizat. Multe fete fac si ele la fel.

| marry95 explică (pentru neutrino):

Pacat ca isi bat joc de sentimentele fetelor care chiar au incredere in ei, investesc sentimente si tot ele sunt dezamagite. cum pot unii sa minta atat de frumos si sa se prefaca atat de bine? e greu sa mai ai incredere in cineva. cand crezi ca totul e perfect totul se intoarce fara nici o explicatie.

| marry95 explică (pentru marry95):

Sunt si astfel de fete din pacate.

| cristimihailov a răspuns:

S-a culcat cu alta.