| CrazzzyA a întrebat:

Am nevoie de cateva idei de cadouri pentru prietena mea. Nu am asa multe optiuni, pentru ca nu ii plac bijuteriile, florile sau sa apar cu vreun tort si alte chestiile de genul asta, desi e o persoana romantica si ii plac lucrurile romantice. Si vreau sa ii fac un cadou semnificativ si frumos.
Ceva idei? Cat mai multe, cat mai bine. Mersi!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-o undeva(la un suc, prajitura).
Oferai ceva simbolic-de ex o poza inramata cu voi 2.

Răspuns utilizator avertizat
| AnaDbv a răspuns:

Daca vrei sa fii romantic ai putea sa o duci intr-un loc seara si sa gaseasca un " La multi ani" sau un " te iubesc " scris din lumanari aprinse (bineinteles asta sa pregatesti inainte sau sa rogi pe cineva sa te ajute si tu sa mergi cu ea exact cand trebuie ) si sa ai si doua lampioane si ai rezolvat problema, aceasta nu este un cadou ci mai degraba o surpriza. sunt convinsa ca o sa fie foarte fericita.
daca vrei totusi sa ii cumperi ceva cumpara-i ceva care sti ca ii place cum ar fi : un ceas, un tricou, o bluza, un mp3, niste casti, o cana frumoasa, un parfum dragut ( ceva de care se foloseste ). Nu te sfatuiesc sa ii cumperi perne in forma de inima sau ursi de plus ( ca nu mai e vremea lor ).
totusi eu sunt fata si as aprecia alt ceva decat un cadou, ceva care sa ma surprindahappy. si pe langa cadou ai putea sa ii scrii intr-o scrisoare tot ceea ce inseamna ea pentru tine, sa o lasi masca, si cu asta nu vei da gres, si oricum poti sa ii duci un trandafir ca nu o sa il refuze si este un simbol draguthappy!
Alta idee ar putea fi o petrecere surpriza in cazul in care aveti prieteni comuni happy ceva dragut, nici cu asta nu ai da gres.
Bafta!

| Lefion a răspuns:

Dupa parerea mea tiasi spune sa o duci undeva!
La un club (daca ii place), intr-o excursi romantica sau in multe alte locuri, bineinteles daca ai ceva bani de cheltuit!
Sau surprinde-o cu aceva ve ii place ei mai mult!
TU STII CEL MAI BINE CE AI PLACE!
fundita, daca te-am ajutat?

| Crissta98 a răspuns:

Am eu o idee mai mult decat super, cumpara o inimioara din acea care se deschide si lipseste inauntru o poza de a ta si una de-a ei, nu e o bijuterie ci pur si simplu gest de iubire big grin