| marina_1486 a întrebat:

Buna,TPU! Vreau sa-i fac celui mai bun prieten un cadou de craciun.Nu vreau ceva traditional gen ornamente,cani etc. Vreau ceva personalizat.El canta la chitara, ii plac foarte mult excursiile in natura, e foarte sensibil si putin ciudat ca ii plac fenomenele supranaturale.Am vazut ceva foarte interesant pe net.Niste plicuri pe care scrie "Deschide asta atunci cand esti trist, sau deschide asta cand simti ca nu mai rezisti, sau deschide asta cand ai nevoie sa iti amintesti cat esti o persoana minunata etc.Numai ca nu stiu ce as putea sa pun in interioorul plicurilor.Asta ma gandesc sa fie pe langa cadoul propriu-zis, dar nu stiu ce sa ii iau.Carti nu vreau pentru ca nu stiu ce i-ar placea din moment ce a inceput sa citeasca de curand, chestiile alea personalizate nu imi mai plac pentru ca deja i-am facut deja prea multe cadouri de genul ala.Ati putea sa ma ajutati, va rog, cu cateva idei? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Un GPS portabil daca ai buzunare adanci. Un cutit multifunctional. Exusta truse cu unelte pentru supravietuire.

| Rednic_Denis_1990 a răspuns:

Pai daca ii place sa cate la chitara cumparai una noua sau o pana mai deosebita de ceea ce o are(Pana=o bucata de plastic cu care canti)