| Anemona2020 a întrebat:

Am nevoie de niște răspunsuri.
Deci prin luna Noiembrie am fost acasă etc, intr-o seara am ieșit la club cu un fost coleg de școala și acolo l-am cunoscut pe prietenul lui pe care l-am plăcut la prima vedere.
Cu ceva timp in urma l-am văzut pe Facebook și i-am da cerere și tot ne dădeam like-URI unul la altul. Apoi intr-o seara ma exact luna asta i-am dar eu ✋ și el m-a întrebat ce fac. Am vorbit câteva ore pe Mess și apoi doua zile nu mi-a scris.
Mi-a scris a treia și de atunci se fac 2 săptămâni de când noi tot vorbim.
Așa chestia este ca nu prea știm nimic unul despre altul dar am început așa sa folosim cuvinte frumoase unul cu altul.
Ieri m-a întrebat când vin acasă și l-am întrebat de ce? Și el mi-a răspuns ca vrea sa ma aștepte la aeroport pentru ca ma place și vrea sa ma vadă. Și cam tot timpul îmi spune ca se gândește la mine. Și cum nu pot sa ma abtin cum sunt eu de fel i -am zis ca nu are rost sa ne vedem ca dupa se duce tot și eu oricum sunt plecată și el a zis ca nu contează ca poate veni el la mine, nu sunt așa departe de el.
Pana la urma eu ce sa cred? Voi ce ziceți?!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa accepti sa va intalniti. Sa-i transmiti cand ajunge avionul cu care vei calatori. Exista posibilitatea ca pritenia sa devina durabila. Sau altfel spus ar merita cel putin sa incerci. Bafta. Succes!

| Andreeush a răspuns:

Daca iti place de el de ce nu ii dai o sansa? Poate e un baiat ok.

| Adi88 a răspuns:

Dai o șansă la baiat nu fi scrofiță

Răspuns utilizator avertizat