| orik a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi.
deci, imi place de o fata care este cu mine in clasa.
pana acum o luna mai vb pe mess, dar ea nu a mai intrat de ceva timp.

ne trimniteam mesaje de dragoste etc.
imi puteti soune cum s-o cuceresc. (o sa aplic sfaturile cand vom incepe scoala ) MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poate e plecata undeva, tu mai incearca sa dai de ea, eventual lasa-i un mesaj sa te contacteze cand se intoarce. Nu cred ca vrei un trofeu, deci nu trebuie sa o cuceresti, trebuie sa ti-o faci prietena si pentru asta trebuie tu mai intai sa-i fi prieten. Si din cate spui, ea iti este deja prietena.

| Tufuu24 a răspuns:

Bunahappy. Pai. Va dati mesaje de dragoste. Hmm. stai ca m-ai bagat oleaca in ceata la faza cu " o sa le aplic cand incepe scoala". Ce are acum? Ma rog, deci, incearca sa o scoti in oras, incearca sa vorbesti cu ea, si sa pari cat mai interesat de ceea ce-i place, de ceea ce face, gasiti lucruri in comun. Daca ea e mai buna la invatatura roag-o sa=ti mai arate niste chestii sa te ajute la invatatwinking. Asta apropie de regula big grin. Si important fii atent cu ea, poartate ca si cum ai tine in mana o floare, e important sa lasi impresie bunatongue. Sper ca te-am ajutat. XOXO.

Tuff.

| KostikaFaraFriKa a răspuns:

Invit-o pe la tine la un film XXX. Da vezi sa o excite mult.Pe la jumatatea filmului intreab'o:-Vrei sa-ti arat 'basculanta'? Daca zice 'da' dai'o daca zice 'nu' violeaz'o

| Doze a răspuns:

Ce sa spun..."tuffy24":X un raspuns bun dar in ziua de azi rar vezi "pusti " sa scoata o fata in oras la un suc sau la altceva acum eventual ies la o tigare in fata blocului ca deh asta e
frate ce sa-ti spun... ia-o usor nu da impresia ca esti lesinat dupa eabig grinbafta sa ne spui si noua rezultatulaughing