| bia_8231 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi. mie imi place de un baiat si lui nuh cred nuh stiu cum sa il cuceresc dar este cand se da si la altele el crede ca mie nu imi place de el.si i-am zis ca nuh sunt virgina dar de fapt sunt si de aia cred ca nu mai vrea nimic de la minestraight facecum sa reusesc sa il cucerescstraight faceimi pare ff raw pentru aia ce m-a facutstraight face!sadajutati-ma!

12 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Pai intr-un fel sau altu vrea ceva de la tine vrea inocenta ta,ai grija sa te daruiesti unui baiat care merita,nu alti care le fug ochii dupa altele., ca atunci tu ai de suferit, el pleaca dupa alta si tu ramai suferind.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sa stii si tu ca nu impresionezi pe nimeni daca zici ca nu mai esti virgina tongue Acest lucru e o mandrie nu o rusine!

| CandyES a răspuns:

Pai bine ai facut nu te mai baga in seama cu tipi de genul astuiawinking pentru ca ar fi vrut din orgoliu sa fie primul care te incepe si dupa aia tear fi lasat asa si dintr'un accident ai fii putut ramane sis cu un bebewinking. Lasal straight face

| Allexandraaa a răspuns:

De ce i-ai zis asta? Esti sigura ca acea chestie pe care i-ai zis-o a fost ceva "neinteresant" pentru el?straight face NU DRAGA MEA! Baietii abia asteapta sa auda o "barfa" despre vreo fata ca sa aiba ce povesti si dc sa radawinking. Cum povestiti voi afara sau la scoala despre anumite fete. exact asa povestesc si ei despre tine. Si ce ai rezolvat cu asta? Ti-ai sscos povesti, mai ales ca e spusa din gura ta. Te place mai mult? Nu.Ca sa il cuceresti trebuie sa ai caraccter. sa vorbiti sa il faci sa rada, sa fii in largul tau. Nu e greu. Nu e nevoie sa minti happy.
Baietii adora fetele naturale. Ai putea chiar sa urmaresti meciurile in care joaca echipa lui preferata si apoi sa discutati despre asta. Crede'ma. capitolul Fotbal se incheie foarte greu cand il discuti cu baieti laughing). Bafta scumpo:*. Si ai grija ce vorbesti data viitoare happy.

| Allexandraaa a răspuns:

Draga mea, tu nu iti dai seama de risurile care ti le asumi :). Te ajut eu;;).
-in primul rand daca incepi la varsta asta, pe viitor s-ar putea sa nu mai poti avea copii :|. Tu inca esti in crestere. organismul tau nu este pregatit pentru asa ceva. Asta vrei?
-daca nu stii cum sa folosesti metodele contraceptive poti ramane insarcinata. Boboaca cu copilul dupa ea nu arata prea bine nu? Doar nu vrei sa stai cu testul de sarcina in mana rugandu-te sa fie negativX(.
-Daca incepi acum, o sa vrei tot mai mult. si o sa faci tot mai des. La 30-40 de ani cand o vei face cu sotul tau nu vei mai simti nici o placere.etc etc
- http://www.seximus.ro/;).
Sper ca te-am trezit la realitate :*.

| cristinaxt a răspuns:

Da`o in gluma, si vorbiti iar de virginitate si ii zici ca de fapt esti, si daca te intreaba ii zici " tu chiar m-ai crezut?" razi, razi si iar razi bagi ceva dume pe acolo ca ai glumit ca bla bla bla ca nah esti inca ca astepti baiatul ideal si o dai la misto`...si ai rezolvat problema, restul e floare la ureche: amuzanta spontana cocheta misterioasa si peste toate adaugi un strop de parfum si gatatongue

| Frumushica96 a răspuns:

Pai vorbeste o data fata in fata cu el si spune-i adevarul. Spune-i ca ai spus ca nu esti virgina pentru ca iti place de el si ai vrut sa il impresionezi.Incearca asta.Mult succes!

| Biscuiteee a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ca faza cu "numai sunt virgina" a fost o gluma ...si spune'i ca il placibatting eyelashes!
Succes'; x

| Biscuiteee a răspuns:

Vb cu el, spune-i ca faza cu "numai sunt virgina" a fost o gluma ...si spune'i ca il placibatting eyelashes!
Succes'; x

| oana_4548 a răspuns:

Poate el vroia doar o aventura cu tine cat timp nu mai vorveste cu tine cand i/ai spus ca nu mai esti virgina.mai sunt baieti

| nniiccoollaaee a răspuns:

Depinde ce urmareste baiatul asta, tu chiar esti indragostita de el?, eu zic ca mai sunt baieti de treaba 100%. daca tot vrei sa fii cu el zii asa cum este, incearca.multa bafta

| GingerBread_7059 a răspuns:

Mai bine o lasi balta, ai cam facut-o lata