| Valyasdfg a întrebat:

Bună....am nevoie de niste sfaturi, sunt in Spania si îți dai seama că te mai împrietenești cu persoanele si in casa unde stam e si un cuplu cu o fată. Eu am prietena in Romania dar cu una cu alta m-am atașat de fata asta din casă si părinții ei s-au certat aseară, bine, tatăl nu e al ei, e tatăl vitreg dar o iubește ca si când ar fi al lui si au zis că vor să plece. Deci gândiți-va, eram cu fata aia ca niște frați si acum pleacă, ne-am atașat rău de tot, pur si simplu mă simt rău, îmi cade cerul în cap, mă simt singur, mergeam împreună peste tot, din câte am înțeles fata merge cu mama si tatăl unde o vrea. Mă doare inima că pleacă fata aia, cum as putea sa mă întăresc? Să rezist? Am murit când am văzut fata că plângea când a auzit că pleacă, parcă nu mai am chef de nimic

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E na ai murit, vad ca esti viu si pui întrebarilaughingCîti ani are fata aia? Este româncă si ea? Tu daca ai prietena in Romania de ce nu ai luat-o cu tine in Spania? Ce faci tu in Spania? Muncesti?

| Andreeush a răspuns:

O să treci peste.
Nu vei muri.
Dar cu prietena ta din România mai ții legătura?

| DanyDav a răspuns:

Cati ani ai Tu, dar fata?

| weloveit a răspuns:

Bună. Eu zic sa ti revii, pentru ca acasa te asteapta o fata, care nu a renunțat la tine pentru altul! Mi se pare aiurea ca tu sa te atasezi mai mult de o fata, pe care nu prea o cunosti. Si sa suferi dupa ea(nefiind nimic intre voi) in loc sa ti focalizezi atentia pe iubita ta din Romania. De ce nu o aduci si pe ea in Spania si dai uitarii acest episod urat? Ok, daca te ai atasat de ea ca o sora, este altceva. But *** happend everyday. Nu e sfarsit de lume ca se muta. Treci peste si priveste inainte spre viitorul tau cu fata din România. Nu ti mai fa sperante desarte