| Necunoscut123456789 a întrebat:

Din clasa a6a a venit o fata noua, s-a indragostit de mine, eu atunci nu o placeam dar acum da.Am vorbit toata vara cu ea pe facebook si cumva eram impreuna.Cand a inceput scoala mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine.Eu as crede ca buna ei prietena i-a spus ceva pentru ca prea deodata fata de care imi place s-a schimbat.Ce ar trebui sa fac? fundita+vot!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa accepti ca fata nu te mai vrea

| aditimus a răspuns:

Pe facebook erati impreuna egal cu 0.
Are pe altcineva acum.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand cineva iti da papucii, trebuie sa pleci. Asa e regula.

| horansgang a răspuns:

Daca nu vrea. Nu o poti obliga, frate.winking
:Lasa: ca mai sunt fete.

| PsyhoWoman a răspuns:

V-ati vazut in vacanta de vara? poate nu i.ai placut cand v-ati vazut. thinking

| r3ally a răspuns:

Pai voi nu ati fost niciodata impreuna ca sa spuna ca nu mai vrea sa fie cu tinewinking Niste conversatii pe facebook nu inseamna ABSOLUT NIMIC! Ai sarutat-o vreodata? Ati ajuns la chestii mai intime? Nu! Poate pe facebook ai parut altfel si cand te-a vazut acum nu ai fost "pe masura ei"! Nu trebuie sa iti faci griji pentru asta, treci mai departe. Iti spun eu, imediat vei gasialta fata care nu o sa fie in relatie cu tine doar pe un site! Si inca ceva...intr-a 6'a nu poti sa spui ca s-a indragostit de tine! La varsta aia inca se mai juca cu papusilewinking Bafta in continuare happy

| Sashavalentine a răspuns:

Nu o poti obliga sa fie cu tine laughing. Dar aratata-i ca o iubesti muult happy