| anca_4547 a întrebat:

Am nevoie de raspunsuri urgent. Imi place tare mult de un tip de la mine din scoala. Suntem amandoi pe a 10-a dar nu in aceiasi clasa. Ma inteleg bine cu o fata de la el din clasa. M'am gandit sa iesim cativa colegi darnu se poate pentru ca el nu este din acelasi oras cu mine. Face naveta. Nu stiu cum il cheam, nu stiu nimic despre el, dar cu toate astea ma atrage. Nu sunt disperata. Va cer niste sfaturi, pareri, ce ar trebui sa fac. El este genul de baiat de gasca, de cartier, dar nu este golan.
Stiu ca am mai pus intrebare asta, si imi cer scuze, dar erau foarte putine raspunsuri, si eu am nevoie de cat mai multe.
Scuze daca v'am plictisit cu detaliile.
Va rog, ajutati-ma.
Multumesc:*:*
Dau funda.

3 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

In primul rand gandeste-te bine daca intr-adevar te atrage, poate doar il simpatizezi si atat, daca ai ajuns sa te gandesti la el din ce in ce mai des si alte chestii de genul asta, pentru inceput o poti intreba pe colega lui de clasa anumite detalii despre el, ii poti cere id-ul de mess, mai intai afla daca are prietena, daca are eu zic sa nu te bagi, daca e liber puteti vorbi si poate asa afli mai multe despre el. bafta!

| StefanStyle94 a răspuns:

Esti destul de mare.Ar trebui sa intri in vorba cu el, sa va imprieteniti si sa il cuceresti.Cand imi place de o fata asa fac...sau le zic directbig grin.Totul e sa ai curaj. Poti incepe prin a-l saluta cand trece pe langa tine si mai mult ca sigur ii vei atrage atentia.Multa bafta happy

| Nycole_7092 a răspuns:

Sall anca. ce sa zic.incearca sa vb cu el.sau cerei nr lui de tel colegei.si trm msj.si apoi sa'i ceri id si o sa vezi ca o sa vb si la scoala.si o sa fie bine. sper ca o sa-ti fie de folos rasp meu:*:*pupici