| anca_4547 a întrebat:

Imi place tare mult de un tip de la mine din scoala. Suntem amandoi pe a 10-a dar nu in aceiasi clasa. Ma inteleg bine cu o fata de la el din clasa. M'am gandit sa iesim cativa colegi darnu se poate pentru ca el nu este din acelasi oras cu mine. Face naveta. Nu stiu cum il cheam, nu stiu nimic despre el, dar cu toate astea ma atrage. Nu sunt disperata. Va cer niste sfaturi, pareri, ce ar trebui sa fac. El este genul de baiat de gasca, de cartier, dar nu este golan.
Scuze daca v'am plictisit.
Va rog, ajutati-ma.
Multumesc:*:*

1 răspuns:
| andreea_9470 a răspuns:

Ar trebui sa afli cate ceva despre el, sa intrebi un prieten de-al lui si eventual sa-i ceri id-ul de mess sau nr de tel.si asa poti sa vb cu el.sa va cunoasteti mai binebig grin