| mihaela_7474 a întrebat:

Imi place de un baiat. Suntem intr'a 10-a dar nu in aceiasi clasa. Ma inteleg bine cu doua fete de la el din clasa. Ei nu sunt din aceiasi localitate cu mine. As vrea sa ajung sa vorbesc cu el, cum as putea? Ce sa fac? Sa le spun colegelor lui ca imi place de el? El este genul de baiat de gasca, de cartier, putin mai smecher, independent, etc, dar totul intr'un mod adorabil:X Nu stiu exact cum gandeste pentru ca nici nu am vorbit cu el. Cert este ca de cele mai multe ori cand este el prin preajme eu zambesc si ma fac ca vorbesc cu colegii mei. Atunci si el face la fel. Cred ca m-am observat, de aia zambeste si el, nu neaparat se uita la mine dar se uita in directia unde sunt eu. Ce inseamna asta?
Va rog mult un sfat, parere, ceva.
Scuze daca v'am plictisit cu detaliite.
Multumesc.
Dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| YoNuT_4886 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... Important e ca ai observat ca si el te place din moment ce iti zambeste cand ii zambesti si tu. Acum totul vine de la sine. Daca chiar vrei sa obti un lucru fa-l din inima. Eu as zice sa te apropi de el mai mult. Daca ai certitudinea sa-i zambesti...atunci fa si primul pas si fa-l sa inteleaga ce simti si ce vrei.aratai.Incearca si prin prezenta unu-i prieten comun.sau colege de clasa de a lui. Hai ca se poate Mihaelahappy Succeshappy

3 răspunsuri:
| love_6120 a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea cu siguranta te place big grin
Intra tu in vorba cu el. vezi si tu poate fetele alea din clasa de la el te poate ajuta sau macar una dintre ele.
Poate le vezi ca vorbesc cu el. te duci si tu acolo poate ele te prezinta lui si pe urma vezi tu ce faci doar esti fata desteaptawinking

Mult succes!

FUNDA? smug

| MALINA_3816 a răspuns:

Ar trebui sa te apropii mai mult de el prin intermediul colegilor lui si sa fezi cu adevarat cum este si daca credeti ca va potriviti... poate si el crede acelasi lucru despre tine...

| KisS_7800 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. faptul ca daca el a observat ca iti este drag
sau poate ca il iubesti din moment ce iti zimbeste zimbestei inapoi, tu atragei atentia cu cev ada din funt vina cu fusta scurta ceva fa Totul vine de la sine.Tu dac ail iubesti fala din inima sau poate tu nu il iubesti numai ca e independent e de cartier ca are casa e bogat eu stiu zimbestei arata-i ca il iubesti dar nu te lua dupa alti baieti si fala ca sa intaleaga ce simti tu.incearca prin prezenta uni cleg sau fata o bun aprietena cu un coleg sau colega din clasa de la el sau o verisoara care stie unde traieste tot...
Iti doresc mult succes Mihaiela :d:d