| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am nevoie de un sfat, ca să mă simt mai sigură. Ieri am avut un contact sexual protejat cu prietenul meu, între care el a dat drumul în mine, atunci am avut o senzație de ceva cald, care curge. Când am scos prezervativul era întreg, cu tot conținutul înăuntru. E normal sa simți așa ceva prin prezervativ? Trebuie să îmi fac griji?

Răspuns Câştigător
| stefan2006stf a răspuns:

laughing Pai daca pui apa calda într-o pungă de plastic nu e normal să simți că punga e călduță? Loreno

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate ai avut și tu parte de o ejaculare feminină (squirt). Și da, e normal.

| Osax a răspuns:

Ai un pic îngrijorător.