| anonim_4396 a întrebat:

Bună...Am nevoie de un sfat ceva. orice
Un băiat mai mare ca mine cu câțiva ani buni a zis că nu vrea relații cu minore etc...nimic serios.bun am înțeles.
El a crezut că îl plac și a pus-o pe cea mai bună prietenă a mea să îmi mai zică o dată lucrurile astea.
În seara asta sora lui a avut parte de ceva neplăcut și eram toți la poartă și el numai pe ea(pretena mea) o suna să îl țină la curent...o sună mai mereu...îi dă mesaje mai siropoase, mie îmi dădea la nu știu cât timp și ăla cu CF.
Prietena mea e mai mică ca mine cu 1 an. Mâine s-ar putea să vină pe la noi și am de gând să îl tratez cu indiferență.să nu îmi pese deloc de el, dar parcă mi se înmoaie inima și inima îmi spune să o las baltă și pe prietena mea care atunci când sună el zice în gura mare cine e și se mai uită și la mine
Voi ce a-ți face în locu meu?

10 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

L-as lasa balta. Chiar nu merita. happy

| anonim_4396 explică (pentru LostInBubble):

Ușor e să îți dai cu părerea dar să te pui în fața problemei...
Și eu asta zic dar mă scârțâie pe creier faze din astea și ajung să le pun la suflet

| LostInBubble a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e din vina ta. De ce trebuie sa pui la suflet? Te plictisesti de la prea mult bine?

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

și câți ani ai tu și câți ani are el?

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

16 și el 24

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai pune atâtea la suflet și da omul a fost sincer când a spus că nu vrea relații cu minore... ai 16 ani unde ți-e capul?

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

Mă omule...am zis în întrebare că am înțeles intenția lui
Dar el apelează cel mai mult la prietena mea
Care să fim serioși are 15 ani...

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt amici nimic mai mult? i-ai vazut lându-și limba în gură? Nu... așa că nu ai de unde să știi ce e între ei doi mai mult ca sigur o relație de amiciție nimic mai mult

| LostInBubble a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ei nu ii place de el, de asta el poate fi amic cu ea si cu tine nu!

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum tu știi cum ești? ca tot românul dacă cu tine nu a vrut acum nu vrei ca el să fie cu alta, prin urmare, să moara și capra vecinului nu?