| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma schimb.sa nu mai fiu dependenta de telefon incep sa ma satur eu de mine cat sun si dau mesaje. da nu ma pot abtine.as vrea sa nu-mi mai pese daca ma suna sau nu si nici eu sa nul sun sa il las pe el sa vina la mine."opusul dragostei nu este ura ci indiferenta"km as putea sa ajung sa il tratez cu indiferenta ca sa isi dea seama ca nu is dependenta de el?crying

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anto2010 a răspuns:

SUNA FOARTE IEFTIN reprezinta un serviciu de telefonie, la care are acces, oricine, din toata Romania. Cu acest serviciu se poate suna international, catre anumite destinatii fixe si mobile, la pretul unui apel local, catre o retea fixa din Romania. Pentru aceasta, se apeleaza numarul de acces 0314. 79. 22. 33 si se urmeaza instructiunile robotului telefonic. Pentru mai multe informatii vizitati : www.sunafoarteieftin.ro