| angel_2962 a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent... Am 12 ani si am un prieten de 16. El a mai avut prietene si este unul dintre cei mai cool si cautati baieti din zona big grin. Chestia e ca el ar cam vrea sa faca sex cu mine doar ca de noi nu stie prea multa lume ( aproape nimeni ) si eu nuprea as vrea de la varsta asta. El a mai fost cu o fata si a facut sex cu ea cand ea avea 13 ani ( acum are 14-15)... Ce spuneti ca e bine sa fac? Am nevoie de rasp. unrgent plz

22 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 12 ani sex?!

Ma intreb cat creier ai in capul ala.Iti faci familia de ras cu intrebarile astea.Chiar nu ti-e un pic rusine ca la varsta asta iti arde de **** in loc de carte?!

| CoquineNoire a răspuns:

Duamnee care mai d care vrea s faca sex d la o varsta frageda.ce e cu voi? pune'ti mana p o carte si lasati sexul.macar pana cand deveniti majore.se vede c fel d educatie primiti.rolling eyes cu asa ceva nu e d gluma mai ales la varsta asta, aveti mare grija p cine "iubiti"

| foxi a răspuns:

Iti recomand sa nu faci sex, pana la 18 ani!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu nu cred ca esti pregatita de la 12 ani, oricum e alegerea ta

| RawrLexa a răspuns:

La 12 ani!
Nuu. Daca el doreste asta inseamna ca se foloseste de tine. daca ti-a vrea bine s`ar gandi ca mai ai de crescutwinking!

| Ambasada a răspuns:

Hey ai grija. tipul e diabolic din cate mi'ai zis laughing
Mai ales daca nimeni nu stie de relatia voastra inseamna ca este doar relatie pe interes.pentru ca ar putea intra la puscarie imediat daca veti face sex pentru ca tu esti inca minora.
Ai grija ce faci.Si nu te lasa pacalita de toti idiotii.
Pt ca esti tanara si ai o viata lunga inaine :X
Asta e doar un cretin!winking
Crede'ma:X!
Gandeste'te bine!

| Yoanna_4969 a răspuns:

Ai 12 ani si el 16? Gandeste`te la un singur lucru: dupa ce faceti sex el poate sa te paraseasca. El e cu 4 ani mai mare decat tine, are nevoie de asa ceva, dar tu in nici un caz! Baieti gasesti peste tot, dar virginitatea odata pierduta nu o mai gasesti nicaieri.winking

| Bababam a răspuns:

In nici un caz sa faci sex! Este o varsta mult, mult prea frageda, cred ca tipu ala nu e sanatos. Poate sa fie si brad pit, nu merita!

| yulyanna a răspuns:

Fa asta doar cand te simti pregatita
discuta cu el despre subiectul asta, fa`l sa inteleaga ca esti cam mica pentru asa cevahappy

| Alecssa a răspuns:

rolling eyes din nou problema cu sex.ul.
Aceasta problema este foarte intalnita in relatiile din ziua de azi, mai ales cand intre parteneri exista o diferenta de varsta. Eu una nu.ti recomand s.o faci si.ti spun si de ce. La 12 ani esti inca un copil, incapabila fizic de asa ceva. Abia la 16 ani corpul unei fete este dezvoltat si pregatit pentru asa ceva. Tu inca esti in formare. Daca o vei face acum, nu te vei mai dezvolta cum trebuie si vei avea de suferit. Ar trebui sa ai o discutie serioasa cu prietenul tau si sa.i spui care este problema. Daca tine la tine, va intelege si nu te va mai stresa cu asa ceva, dar insa, este riscul ca el sa se desparta de tine. Daca o va face inseamna ca era cu tine doar pentru sex, iar de aici in colo, judeci tu singura. Sunt fete de 14 ani care se gandesc ca sunt prea mici de asa ceva, dar apoi tu. la 12 ani esti inca un copil. Eu te sfatuiesc sa pui mana pe carte, sa te bucuri de ani astia ai copilriei si adolescentei ca de prostii ai tu timp toata viata. NoROCK!

| shlerlyn4 a răspuns:

Pai eu iti spun sa stai linistita... esti prea mica pentru a face sex. Mai ast cativa ani acu traiesteti copilaria ca atunci cand oi avea 16-17 ani o sa iti doresti sa mai fii o copila sa nu ai grija.

Asa ca sfatul meu ar fi sa mai astepti ca el nu are intetii bune. Crede.ma

sper ca te.a ajutat sfatul meu:*

| MetalRocker a răspuns:

La 12 ani? Lol! Hai ca la 16 mai merge da la 12? Nu mai bine sa nu faci!

| adi123_2132 a răspuns:

Fraierul mare adolescent, c-o imagine buna in fata unui copchil naiv
Cam asta vizualizez eu din ce-ai zis p aici

| dcdavids a răspuns:

Daca vrei fa-o daca nu gasesteti altul

| danielcoman32 a răspuns:

Daca nu vrei, nu fa, e foarte simplu.totul trebuie sa fie de comun acord, nu unilateral! nu vrei, nu faci!

| Alle_1145 a răspuns:

Buna:*...si eu am 12 ani si sunt de parere ca nu este bine sa iti incepi viata sexuala de la varsta asta incearca sa vorbesti cu prietenul tau si sa ii explici ca tu inca esti prea mica si daca va intelege este ok iar tie nu terbuie sa iti fie rusine!happydaca iti va da papucii cum am mai vazut in raspunsurile anterioare inseamna ca este o problema sta cu tine doar pentru "sex"pentru ca depinde ...de obicei cei mai cautati baietii isi baga multe in cap dar eu cred ca daca chiar tine la tine te va intelegehappy Iti tin pumnii!:* o sa fie binehappy

| Mihutza_2723 a răspuns:

Pfff
in primul rand buna:*
pai... ai 12 ani?
nu, nu e bine. nu te grabii sunt destui baieti, explica-i ca tu esti prea mica pentru asta daca tine la tine ve-ti ramane impreuna, daca nu, nu. e complicata situatia, nu face vreo prostie de acum, vei regreta mai tarziu, ai grija ce faci:*

| SiZe a răspuns:

Wow...maine bine mai astepti ca mai sunt si golani...stai sa ai o relatie de 1-1jum an sfatul meukiss daca vrei pothappy este frumos dar cam prea mult pentru varsta ta

| fflorentyna a răspuns:

Draga mamiii stai cuminte fetito! si eu mi-am inceput viata sexuala la 15 ani si imi pare rau!

| Deea_7017 a răspuns:

Eu zic sa nu accepti, esti prea mica. Daca el vrea in continuare asta, ar fi mai bine sa rupi relatia cu el.

| adrian_5890 a răspuns:

Ai timp toata viata de asa ceva. Este un lucru pe care NU trebuie facut la varsta aceasta.Cel putin mai stai vreo 3-4 ani, m-ai ai multe de anvatat pentru. asa ceva.

| Al3XuTzA12 a răspuns:

Asteapta pana la 17-18