| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie in special de ajutorul vostru fetelor. DAU FUNDA!happy
Ce spuneti e bine cat am penisu? 15 cm lungime si 14 grosime?
v-ar convenii? mentionez ca am 16 ani.
va rog fara glume proaste:d. DAU FUNDA, multumesc!

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

14 grosime ma? raised eyebrows pai cum il descrii tu ai avea mai degraba un cub decat un penis. Poate ai gresit grosimea dar in orice caz, nu fii complexat de marimea penisului, am mai zis-o de "n" ori ca vaginul unei fete are 12 cm adancime deci ai o lungime arhisuficienta. In plus majoritatea fetelor nu sunt interesate de marimea penisului ci de felul cum il "manuiesti" la pat. happy

| IubitulTau a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

Atat e. 14cm grosime si 15lungime.nu e cublaughing ce ziceti fetelor e bine?big grin dau funda.pentru mai multe explicatiibig grin

7 răspunsuri:
| Cita a răspuns:

Cate pe**e mari pe aici! laughing

| b3bitsa a răspuns:

happy ii bine

| thelastc a răspuns:

Mamă, mare e grădina ta, Doamne!
Dacă a ajuns lumea să pună astfel de întrebări rolling eyes...sincer mi se face scârbă.
Frate, ce PULA mea îmi pasă mie dacă ai tu ****-ntoarsă şi căcat?!
Să-ţi zic un lucru, NU-mi pasă!
Aşa că du-te la aia pe care vrei s-o fuţi în gură şi întreab-o, NU pe noi!

Baftă!

| IubitulTau a răspuns:

Pai daca 14 cm am grosimewinking si 15 lungime.nu e cubhappycircumferinta e de 14cmhappysi lungimea de 15... ce ziceti fetelor, e bine?

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru IubitulTau):

Pai atunci scuza-ma ca nu stii sa te exprimi tu corect...dar comentariul meu inca ramane valabil. Toate dimensiunile sunt apreciate daca stii sa te folosesti de organ. Poti sa il ai si de 25 de cm, daca nu esti bun la pat...degeaba.Fata nu vrea sa se minuneze de dimensiunile organului, vrea sa vada ca esti in stare sa o satisfaci.

| sergiu2015 a răspuns:

Frate eu am 16 ani si am penisu de 17.5 lungime si 15 grosime deci?