| dyzzy22 a întrebat:

Am nevoie si eu de un sfat! sa incep cu inceputul.Este un baiat de care m-am atasat, problema este ca el a aflat de id meu de la o colega, mi-a intrat in lista, l-am salutat tot eu desi el bagase id-ul, pana nu l-as saluta eu el nu a facut nici macar un pas, dupa ce l-am salutat el mi-a scris ca nu este el.este altcineva la pc, am incetat sa-l mai caut, problema este ca tot timpul cand il intalnesc ma priveste, dar cand il privesc se face ca ploua...credeti ca are sentimente sau pur si smplu isi bate joc... Vreau un raspuns sincer, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Shagun a răspuns:

"se face ca ploua" rolling on the floor
Cel mai probabil isi bate joc, asta daca tu ai folosit expresia asta la propriu. Si aia cu mess-ul, fara cuvinte laughing
Nu cred ca merita :d

1 răspuns:
| anca174 a răspuns:

Nu merita. Daca ii placea de tine vorbea cu tine nu facea din astea.