| raluk211 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor.

azi am avut relatii sexuale si prietenul meu si a dat drumul. apoi si a pus prezervativul... dar acesta s a rupt. el nu a ejaculat in repz, in acesta era doar lichid...ruptura era undeva in lateral, iar lichidul era mai jos de ruptura.

menstruatia mi s a terminat acum 4 zile.
este posibil sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Mysteryossa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ei pilula de a2a zi.si eu am patit, doar ca ne protejam si s-a rupt.si daca menstruatia iti trecuse de doar 4 zile e posibil sa ramai, pentru ca esti in perioada fertila...ti-am spus, am fost exact in aceeasi situatie si am fost la medic. mult noroc!

3 răspunsuri:
| sweetgirlforyou a răspuns:

Du-te la farmacie cat mai repede, si cumparati pastila de a 2a zii, asa poti sa fii sigura. Insa ai mare grija k nu ai voie decat una pe an. succes

| Catipussycat a răspuns:

Cred ca da. De ce oare nu faceti cu prezervativ.

| missis a răspuns:

Du-te la ginecolog