| Izi2001 a întrebat:

Am avut relații sexuale prima oara si am dat drumul, a doua oară am lăsat să se culce si apoi am pus prezervativul si s-a rupt, dar nu am dat drumul. Mă tem daca o curs oleacă in prezevativ si s-a rupt si poate o curs, poate sa fie însărcinată spuneti urgent.Am nevoie de ajutor.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum scrii pari sa fii inca excitat.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, ajutorul nostru este ineficient acum, pentru ca sexul s-a produs, iar riscul de sarcina exista, numai daca fata era in perioada fertila.
Prezervativele se rup pentru ca sunt prea mari pentru cuculetul tau. Cumpara prezervative pentru circumferinta penisului, nu pentru lungimea lui, pentru ca, fiind largi, se invart in timpul sexului pe penis, pana se rup.

Acum spune-ne despre fata:
- are ciclul regulat sau neregulat?
- la cate zile se succede ciclul ei?
- cand i-a venit ultimul ciclu menstrual (prima zi a ciclului)?
- cate partide sexuale au fost si in ce date?

| Izi2001 explică (pentru Violleta2022):

E regulat so început de pe data 10 pana pe 16 octombrie am avut relații sexuale pe data 21

| Violleta2022 a răspuns (pentru Izi2001):

Nu ma intereseaza cate zile a tinut-o ciclul, ca nu-i important!
Este important:
- la cate zile se succ ede ciclul ei
- daca este regulat sau nu
- si cand a fost ultima menstruatie (doar prima zi cand a inceput).

| stef87 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ana, eu inteleg ca RISCUL este redus in anumite perioade ale ciclului, asta nu inseamna ca poti baga mana in foc ca nu ramane gravida in zilele resepctive! Jucati-va voi cu sansele (ca daca nu iti dai drumu, ca in ce perioada e fata etc) si sa nu va mirati cand o sa aveti surprize! eu in locul tanarului m-as teme mai mult de boli> Hiv -ul peste 6 luni abia poate sa stie daca l-a luat/ dat

| Violleta2022 a răspuns (pentru stef87):

Iar ai bagat degetul aiurea, raspunzandu-mi mie, nu celui care a pus intrebarea!

| stef87 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, considera-l si pentru tine! poate iti foloseste! dacaii trebuie celulilalt, stie sa citeasca!

| Violleta2022 a răspuns (pentru stef87):

Sfatul tau chiar nu-mi foloseste la nimic!
Ti-am mai spus ca tu esti copil pe langa mine, iar in plus, sunt femeie, deci am trecut prin experintele astea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioafa fertila este posibil sa fi ramas gravida.

| ywar a răspuns:

Acum ce sa zic? Si eu am avut si inca mai am (Doamne ajuta!) relatii, dar nu ca tine.
Si de ce sa se culce? I-o dai pana lacrimeaza morcovul! Fi barbat! Ca-n filmele alea: ya baby, i want more!
M@@tii ei de viata moderna si binefacerile vitezei!