| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de niste sfaturi! Un fost iubit de al meu care tot odata e si colegul meu de clasa imi face imposibile toate relatiile cu baietii, ba chiar ii „sfatuieste sa ma paraseasca caci ii voi face sa sufere"dupa spusele lui. Pana acum 2 zile doar ne jicneam dar ieri a intrecut orice masura si mi-am permis sa-l pocnesc si i-am dat 2 lovituri sub gentura.Eu sunt o fire dulce, gingasa, ma iubeste multa lume el e singurul care ma face sa ma simt prost de multe ori cand ies la tabla ma stiga in gura mare "bunaciuneo ce cur misto ai!". El nu a dat in mine dar sa suit pe mine si de abia m-au scos baietii de sub el.
Dupa bataia incinsa mi-a propus sa fac sex cu el intr-o scara de bloc. Cand il vad simt ca mor. Nu stiu ce sa mai fac ar face orice sa nu ma vada langa alt baiat si orice sa-mi faca viata imposibila. Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Little Kid [:x] a răspuns:

Nu cred ca mai are leac! Incearca doar sa te prefaci neinteresata total de atitudinea lui fata de tine si de relatiile tale. Indiferenta este cea mai buna arma, crede-mawinking Daca te prefaci ca nu iti pasa de persoana lui fii sigura ca o sa se plictiseasca sa te tot tachineze. Ai doar mare grija sa nu se ajunga la chestii mai serioasa. :*

3 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Poate mai tine la tine si din asta nu te lasa sa fii cu nimeni thinking Totusi asta nu e o scuza ca sa strige in gura mare "bunaciuneo ce cur misto ai". Poate cat a fost cu tine a vrut doar sa se culce cu tine si acum incepe sa tina la tine, sau vrea sa se razbune. Vrea sa te faca sa crezi ca lui ii place inca de tine si din asta in distruge relatiile. Si poate striga dupa tine ce striga poate vrea orice ar fi sa se culce cu tine.
Ai grija. Pare genul de persoana in care nu te poti increde.

| yoyois a răspuns:

Asta e pe bune? laughing