| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent de parerea voastra. Pe la sfarsitul lui mai asa am avut un fel de petting prin haine cu prietenul meu, avea lichid seminal. Apoi doar m-a atins pe o buca cu penisul nimic mai mult, peste cateva minute si-a dat drumul. Menstruatia mi-a venit pe 11 iunie, iar acum am avut dureri ca si cum mi-ar veni, dar am doar secretie atat. De obicei dupa ce ma durea tare burta imi venea imediat, acum vad ca nu se intampla nimic si ma sperii. Sanii mei sunt tari. Am 17 ani si poate o sa radeti de mine dar imi e frica foarte tare... s-ar putea intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te linistesti pe deplin fiindca NU exista nici cea mai mica posibilitate de a fi vorba de altceva in afara unei dereglari hormonale minore de moment. In mod absolut sigur si negresit in zilele urmatoare se va porni menstruatia. Multa sanatate!

| Bianka123 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Multumesc din suflet!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Din cele relatate de tine este posibil sa fi ramas gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai uitat sa mentionezi UNDE si-a dat drumul, care este cam cel mai important aspect happy

| Bianka123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuu, nu pe mine sau chestii de genul asta, pe jos

| anonim_4396 explică (pentru Bianka123):

Ok. Si daca sperma lui nici macar nu a simtit mirosul vaginului tau... Crezi ca poti ramane gravida? E bine ca esti atenta la toate semnele, dar nu deveni paranoica pentru ca, in situatia de fata, nu ai de ce.

| distrugatoruldevaginesupersuper a răspuns:

Ia o piatra n gura