| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgenta de un sfat.am facut sex cu prietenul meu dar s-a rupt prezervativul.As vrea sa stiu cat de sigura este pilula de a2a zi? normal ar trebui sa-mi vina ciclul intr-o saptamana.Credeti ca o sa-mi intarzie?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia-o cat mai repede poti si,te rog, citeste acest material, te vei lamuri.Plus ca la farmacie, ti se va explica ce si cum.
http://www.e-fertilitate.ro/......ua-zi.html
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Este foarte sigura. daca o iei poti sta linistita totul o sa fie ok.da este posibil sa intirzie, max cu 4 5 zile

| JustMeCata a răspuns:

Daca o iei: 24 ore șansele de a nu rămâne sunt de 95%
24-48 ore șansele de a nu rămâne sunt de 85%
48-72 ore șansele de a nu rămâne sunt de 58%
Am citit asta undeva și ar fi bine sa o ie cât mai repede.

| Alina_6653 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri.Am luat aseara una, mai iau azi la 11!