| anonim_4396 a întrebat:

Buna am niste ginduri nebune in cap, ma gindesc la ceea ce poate sa nu-i fie corect sau nu stiu dar in cap imi pun diferite ginduri.Astazi veneam acaasa cu prietenul meu eram in autocat vb.ne rideam,mi-a luat mina si se juca cu ea la un moment dat mi-a scos inelul care era un cadou din partea parintilor mei,l-a scos s-a uitat la el, si l-a pus la e pe deget, si la pus pe degetul cel mijociu pentru logodna. Si in cap mi-a venit deodata un gind ca l-a masurat pentru ca sa poate sa cumpere sa vada marime laughing))) nu stiu de ce asa m-am gandit. Poate doar la pus pur si simplu. Voi ce credeti oare intr-adevar l-a pus pe deget ca sa vada marimea la inel? p.s poate vrea sa ma ceara de mireasabig grin laughing))

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asteapta-te,eventual,la un inel cadou din partea lui, nu neaparat la logodna si casatorie!
happy
Imaginea ta idilica despre iubire si casatorie te trimite cu gandul la asemenea vise, dar e mai bine sa speri mai putin si sa te trezesti ca primesti mai mult!
happy

| buzeduulci a răspuns:

Ai prea multe filme in caplaughing)

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sa stii ca sunt mari sanse sa-l fi masurat pentru a-ti lua un inel. nu musai de logodna ci pur si simplu. Poate si de logodna nu se stie. Daca si tu iti doresti asta, atunci iti doresc sa se implineasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea si cu tine, doar la logodna iti zboara mintea, ai uita ca asta este luna cadourilor?

| motan444 a răspuns:

Poate vrea sa til spareasca laughing rolling on the floor

| cupydo0n a răspuns:

Da poate vrea sa il duca la amanet, sau poate ti la scos pentru simplul motiv ca plictiseala provocata de mersul cu autocarul este iritanta si trebuie sa faci ceva sau a vrut sa vada daca este de aur sau a vrut sa le arate oamenilor din autocar ca tu ai inel sau mai stiu eu ce altceva.
De ce tu te-ai gandit tocmai la asta?
Dar daca ideea ta este cea buna, eu va doresc casa de piatra si sa fiti fericiti.

O zi buna.