| CrazzyGirlCsm a întrebat:

Am niste nelamuriri. M-am combinat cu baiatul acela de la mine de la tara (am pus o intrebare despre asta) si in vacanta asta m-am intalnit cu el. Cat timp ne-am vazut, la disco si la o prietena acasa, s-a purtat foarte frumos cu mine. Cand este singur si vorbeste cu mine, se comporta foarte frumos. In fata prietenilor e mai retinut. Luni am plecat de la tara. Era suparat ca plec, mi-a zis ca o sa ii fie dor de mine etc. Ieri am incercat sa il sun, a raspuns doar o data si am vorbit foarte putin. Mi-a zis ca are treaba cu taica-su etc. Il cred. Nu il stresez si nu il sun des pentru ca nu ii place. Azi am vorbit cu el de dimineata.
Imi e si aiurea sa il sun sa nu cumva sa aiba treaba si sa il deranjez. straight face
Am inceput sa tin mult la el. Nu pot spune ca il iubesc, ca totusi suntem doar de 4 saptamani impreuna, dar am prins drag de el, si imi place felul sau de a fi.
Nu stiu ce sa fac...ce sa cred...
Toti prietenii lui, baietii de acolo mi-au zis ca fac o greseala ca stau cu el. ca nu e de mine etc. Dar am zis sa nu ascult lumea, sa imi ascult inima si sa ma conving singura daca e asa sau nu.
Varul lui se da la mine dar il tirez pentru ca nu vreau sa ma cert cu el.
Nu stiu ce sa fac...
Voi ce ati face daca ati fi in locul meu?

1 răspuns:
| Ahead a răspuns:

Nu il mai suna tu. asteapta ca el sa te sune, fi tu ceea care creeaza presiuni asupra lui

In rest totul merge de la sine.