| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Buna, am o curiozitate. Dacă eu ii fac un blowjob iubitului meu, iar el ma filmează...și Doamne ferește sau in cel mai rau caz ne despartim după un timp iar el ma șantajează cu clipul, ca i-l trimite cuiva sau ceva de genul dacă nu fac un anumit lucru, ce pot sa ii fac eu? Adică exista vreo pedeapsa pentru șantaj?
Eu am încredere in el și sunt 99% sigura ca nu va face asta din mai multe motive dar oricum vreau sa știu.....doar așa ca informație sa nu rămân proastalaughing)

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da, șantajul de orice fel e infracțiune. La fel și deținerea de imagini cu minore în ipostaze... indecente.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista normal, cazuri de genu sunt foarte comune netul e plin de asemenea poze/clipuri.

| Anda112 a răspuns:

Logic ca exista consecințe penale pentru șantaj sexual. În cazul în care ceva de genul se întâmplă, se poate depune plângere penala.

| SG1995 a răspuns:

"Doamne ferește sau in cel mai rau caz ne despartim după un timp iar el ma șantajează cu clipul, ca i-l trimite cuiva sau ceva de genul dacă nu fac un anumit lucru, ce pot sa ii fac eu? Adică exista vreo pedeapsa pentru șantaj?"
Faptul că îi dai acces la poze sau clipuri cu tine în ipostaze intime, nu se presupune că îi dai accesul să le si folosească sau să le publice.
În vest revenge porn e pedepsit, în România, habar n-am exact.

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru mihai69):

Buuun! laughing))) as da medalie de asta tuturor dar asta m-a bucurat cel mai tarelaughing mulțumesc mult!

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru SG1995):

Mulțumesc

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc!

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru Anda112):

Mulțumesc mult

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Nu face fa d astea ca dupa ti face cont de onlyfans si scoate bani de pe tine cum scoate Adelin Petrisor cocosul la pascut

| ColaDeCashmir a răspuns:

Eu iti sugerez sa postezi tu filmarea pe un site deochiat ca sa nu te simti prost cand posteaza o el fara acord.