| Anooniiimmm a întrebat:

Bună!
Am o curiozitate.
Eu și iubitul meu suntem împreună de ceva timp și am vrea sa încercăm lucruri noi. Doar ca nu am vrea sa ne începem viata sexuala, ce idei ne puteți da?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Casatoriti - va daca chiar va iubiti si nu va mai implicati sexual pana atunci.

| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani aveti si de cat timp sunteti impreuna?

| mihai69 a răspuns:

Ce fel de "lucruri noi" vreți să încercați? Bungee jumping ați făcut?

| Legion7X a răspuns:

Există google laughing

| Dintrebare a răspuns:

Daca ai pus intrebarea la categoria asta, presupun ca vrei sa afli idei legat de sex. Deci tu vrei sa ramai cu himenul intact, sper ca am inteles bine. In afara de sex oral si masturbare reciproca nu vad ce ati putea face. Sex oral in locatii neobisnuite. Sexul anal se pune?

| Willis a răspuns:

Un 69. Dacă e nou pentru voi.

| luffypk a răspuns:

Nu prea vad ce ati putea face sexual, dar sa nu fie sex in sine, nu stiu, oral? Habar n-am, mi-am luat shut down cu intrebarea asta...