| elena16 a întrebat:

sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani si ne-am hotarat sa ne incepem viata sexuala dar mie inca mie putin frica.nu stiu ce sa fac. uneori sunt foarte sigura pe mine insa cateodata ma gandesc sa nu regret dupa.ne iubim cel mai mult si cred ca merita asta dupa atata timp voi ce credeti? multumesc ast raspunsuri :*

6 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Daca a fost in stare sa te astepte, da merita.si este normal sa iti fie frica, si cred ca cel mai frica iti este de faptul ca l-ai purtea pierde mai tarziu si apoi de faptul ca ar putea afla parintii.stai linistita daca el poate sa tina asta secret si tu poti la fel nu se va afla niciodata.

| claudiea79 a răspuns:

Daca ai 16 ani astepta pina la 18 macar.acum ar trebui sa te vezi cu prietenele sa mergi prin parc sa gatesti; sa citesti; sa faci scoala. daca nu esti pragatita nu o face o sa regreti.vind o sa fii pregatita o sa o faci. ce atita graba

| jolie a răspuns:

Mai daca sunteti de 2 ani impreuna ...asta e. a asteptat destul baiatul ti-a demonstrat ca nu vrea sex dupa o saptamana. dar daca tu nu te simti pregatita inca vb cu el sa nu faceti vreo prostioara mai ales ca si el e in postura ta mai documentati-va putin mai ales el
succes si aveti grija

| ecstasy:* a răspuns:

Daca a asteptat 2 ani mai poate astepta daca u nu esti pregatita

| Andra_7834 a răspuns:

Elena incearca sa-i spui chestia asta si lui. daca tu simti ca esti pregatita ok poti sa o faci dar daca nu esti inca pregatita nu o fa.

| elena16 explică:

Aa si el are 20.si avem incredere unul in altul chiar am nevoie sa imi da-ti niste sfaturi. si app e prima oara pentru noihee hee