| DannielZMF a întrebat:

Buna!
Am o fata foarte draguta in clasa, si i-am spus unui coleg care este vecin cu ea ca o simpatizez.Si astazi tot se uita la mine si cand o surprindeam ca ma privese zambea si se inrosea putin in obraji! oare ma place?

Bafta!

6 răspunsuri:
| B3belusha a răspuns:

Bafta, bafta tie. ca ea te place cu siguranta laughing
uh te uiti la ea, ea iti zambejte si se roseste, dap mei te place. Saraca se roseste iti dai seama ce *bufeuri* o iau cand o privejty? laughing
Hai du-te fuguta si propune-i sa fity impreuna big grin ( da zii mai si uh in fata ca o placi, app colegu ala a uh e ff bun, ca ea zis, iti usureaza munca).
Succeswinking

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Da.si probabil colegul tau i-a spus ca si tie iti place de ea.

| N1cuConstrantin a răspuns:

Bineinteles ca te place
cam asa face toate fetelelaughing si la mine s-a intamplat la fellaughing am fost din clasa 5 impr in clasa si am urmat liceul impreunahappy de prin a 6 am obs si eulaughing(momentan planuim nunta peste 1 an jumate)

| andreea_1432 a răspuns:

happy
sigur te place
fuguta repejor si propune-i sa fiti impreunahappy

| LaLa_5578 a răspuns:

Eu zic ca da. Din moment ce si eu sunt fata.Eu zic ca te place, dar s-ar putea sa nu fie asa doar sa te simpatizeze, cel mai bine e sa o intrebiwinking. Bafta^^

| andreea_8131 a răspuns:

Ce bafta ai tocmai colegu tau ia sp si probabil colegei i s. a aprins si ei beculetuwinking asa ca poate ai noroc si ve. ti fi impreuna... dar apropo nu te uita numai la ambalaj uitate si inauntruwinking ca poate fi nasol si nah... dar iti urez bafta si sper sa ai noroc.