| mirela94 a întrebat:

am un nou coleg in clasa dar problema e ca este timid. adica el sta mai mult cu baietii,- discuta-nu intelegeti gresit-. Mie imi cam place de el, dar ma gandesc ca este cam devreme sa dau semne sau ceva de genu. Am iesit noi2 si cu niste prieteni iar el se uita insistent la mine. Adica atunci cand ii surprindeam privirea ma prievea fix in ochi. Iar cand am plecat acasa l-am pupat toate fetele cu care eram pe obraz inclusiv eu si pe mine m-a luat asa in brate oarecum dar doar pe mine. Iar la scoala glumeste cu mine... dar nu vb asa mult adica dupa cum am mai spus e timid. se deschide mai mult pe mess sau in afara scolii. Dupa faptul cum se uita la mine etc ...ma gandeam ca poate ii place macar un pic de mine. Voi ce ziceti? Tineti cont ca e timid

Răspuns Câştigător
| cataaa a răspuns:

Du. te tu si baga. te in seama cu el. poate te lasa pe tine sa faci primul pas. din ce ai povestit aici e clar ca nu ii esti indiferenta deci. bafta :*

1 răspuns:
| iuliana1221 a răspuns:

Te place il placi.iesiti si voi singuri undeva dar daca zici ca el e timid ar trebui sa faci tu primul pas...tonguefundita?tongue