| Jejeje a întrebat:

Hei! Deci.in clasa a cincea si putin din a sasea imi placea mult de cel mai tare baiat din clasa. Ma intorceam des la banca sa vorbim, pana ne-au vazut niste colege si au inceput sa faca misto de noi. Din cauza asta nu am mai vorbit, si am renuntat la el cu greu. Azi, faceam un proiect in clasa eu cu o colega si un coleg. Ne surprindeam reciproc cand ne uitam unul la altul, el imi mai zambea. Apoi, mai tarziu mi-a cerut bratara si eu i-am dat-o. S-a jucat cu ea toata ora, apoi mi-a dat-o. Acum a inceput sa imi placa iar de el putin. Ce credeti, ma place?

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

De ce nu il intrebi? Nu mai merge pe presupuneri pentru ca uneori exista riscul sa iti faci sperante false. Intreaba-l chiar tu daca simte ceva pentru tine sau daca totusi nu ai curajul roaga-l pe cel mai bun prieten al lui. NU ii mai baga in seama pe colegi pentru ca cel putin mie imi pari foarte rautaciosi. O sa iti fie frica toata viata sa faci ceea ce simit doar pentru ca cineva "va rade" de tine? raised eyebrows Stii cum se spune :
"Voi radeti pentru ca eu sunt diferit, iar eu rad pentru ca voi sunteti toti la fel. " Bafta!kiss happy

1 răspuns:
| Jejeje explică:

Am uitat sa adaug: nu cred ca am putea fi impreuna din cauza colegelor care fac misto de noi, cred ca sunt geloase (repet, e cel mai tare baiat din cls). Dar el se mai da si la alte fete, dar nu e asa."sensibil". Le pipaie, le mai pune mana pe fese, dar nu se poarta asa si cu mine, asta ma face un pic geloasa.