| T3hIzzy a întrebat:

Buna din nou TPU! Am fost la o zi de nastere al unui coleg si era acolo si baiatul care ma place.Si s-a pus in fata prietenei mele, pentru ca baiatul cu crae a venit a vrut sa stea in fata mea.Am vorbit cu el, am ras...si cand vorbeam cu el ii straluceau ocii si era putin rosu la fata (nu era prea cald in restaurant).Si se tot freca la cot...era ptuin iritat.Un coleg de al meu vorbea cu el despre mine.I-a spus sa se uite la mine.Si el se uita la mine si zambea cu foarte mare drag.Si eu cand trimiteam un mesaj se uita la mine rosu la fata si zambea. Oare ma place? Stiu sigur ca e foarte timid.

4 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Da.Te place.Nu-i asa ca e dragut cand un baiat se fastaceste atat, si se intimideaza in fata ta? laughing
Stai mai mult in preajma lui, spune niste glume ca sa distingeti atmosfera si sa se simte in largul lui.

| emag a răspuns:

Daca zici ca e timid, e posibil sa te placa dar sa nu stie cum sa se apropie de tine, te sfatuiesc sa stai in preajma lui si sa vorbiti, poate prinde un pic de curaj

| Ramona_Ulita_1977 a răspuns:

Da.Te place.Nu-i asa ca e dragut cand un baiat se fastaceste atat, si se intimideaza in fata ta? Dar acum pe bune trebuie sa stai in preajma lui sa vezi daca te place asa de mullt

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru Ramona_Ulita_1977):

Wtf? Tocmai mi-ai copiat jumatate din raspuns! Ce oameni!