| sori2000albu a întrebat:

Buna,am o întârziere de 14 zile a menstruației,in care in primele zile am avut simptome menstruale,uneori crampe intense, sensibilitate la sâni, dar acum nu prea mai am, am avut contact protejat in 21 Aprilie,in care i-a alunecat prezerv. Cand l-a scos, nu a rămas înăuntru dar când l-a scos îl avea pe cap, nu a ejaculat, din câte zice el și doar orgasm, am mai avut in trecut întârzieri cam de 2 săptămâni, maine am sa fac un test, credeți ca poate fi sarcina? Ma stresez din cauza asta.
Menționez ca m-am apucat de sport, dacă are vreo legatura!
Astept cât mai multe răspunsuri

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sportul nu are nicio legatura.Ai facut testul? Totul ok?

| sori2000albu explică (pentru dullcat):

Da,am făcut doua și sunt negative, le am făcut din prima urina dimineata, și au trecut cam 3 săptămâni de la contact

| dullcat a răspuns (pentru sori2000albu):

Bine atunci.Ai grija pe viitor.

| sori2000albu explică (pentru dullcat):

Crezi ca e ceva după 2 teste negative?

| dullcat a răspuns (pentru sori2000albu):

Nu.