| sori2000albu a întrebat:

Buna,am o întârziere de 14 zile a menstruației,in care in primele zile am avut simptome menstruale,uneori crampe intense, sensibilitate la sâni, dar acum nu prea mai am, am avut contact protejat in 21 Aprilie,in care i-a alunecat prezerv. cand l a scos, nu a rămas înăuntru dar când l a scos îl avea pe cap, nu a ejaculat, din câte zice el și doar orgasm, am mai avut in trecut întârzieri cam de 2 săptămâni, maine am sa fac un test, credeți ca poate fi sarcina? Ma stresez din cauza asta.
Menționez ca m-am apucat de sport, dacă are vreo legatura!
Astept cât mai multe răspunsuri
P.S am mai făcut o odata in perioada fertila Adica in 16 Aprilie dar a fost câteva secunde!

3 răspunsuri:
| Solann a răspuns:

Cateva secunde e suficient ca sa faci un bebe. Felicitari!

| sori2000albu explică (pentru Solann):

De ce arunci cu cuvinte aiurea sa te afli in treaba? daca nu ma poti ajuta nu zi nimic

| Solann a răspuns (pentru sori2000albu):

Ei, na! Iti traduc: ESTI INSARCINATA! Te-am ajutat?