| anonim_4396 a întrebat:

(Dau funda) Pentru baieti! Pentru voi conteaza ca fata cu care o sa va casatoriti sa fie virgina? Trebuie neaparat? Ce parere aveti despre o fata care la varsta de 20 ani, este virgina? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu e neaparat ca "mireasa" sa fie virgina Iar daca are 20 si inca e virgina bravo ei rar mai gasesti fete virgine la 20 de ani

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce un barbat sta cu o fata pentru sex logic clar ca conteaza e ceva, ce sa spun cauti si tu bil gates de Romania

| mihai69 a răspuns:

1. nu e esențial, dar aș aprecia dacă este;
2. cum zisei - nu;
3. bravo ei!

| Emilian65 a răspuns:

Baietii care au avut relatii cu diverse fete si le-au dezvirginat, ar fi cazul ca atunci cand se casatoresc cu o fata sa nu mai aiba pretentia ca fata sa fie virgina. Felicitari pentru o fata care la 20 ani este virgina!

| SkyPilot a răspuns:

Pe mine nu m-a interest acest lucru, nu am cautat o virgina. Daca se intampla sa fie, sa fie primit!

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Personal nu este nici o problema, dar...

Gandeste-te ca acea fata nu are experienta. Si s-ar putea sa nu stie ce cauta.

Apoi gandeste-te ca daca a reusit sa reziste pana la 20 de ani virgina, atitudinea ei ar putea sa iti ridice semne de intrebare: in ce alte domenii este la fel de inflexibila?

| Alcyon a răspuns:

Pentru unii conteaza, pentru cei mai multi nu prea. Acum vremurile s-au schimbat. Daca umbli dupa virgine, ai sanse mari sa ramai neinsurat.

| peperonies a răspuns:

Eu zic sa o duci la muzeu ca e o raritate.

| grab a răspuns:

Poate sa fie virgina si la 23 si la 25 dar totusi sunt exceptii.
daca ea vrea sa se marite virgina BRAVO EI! daca nu reuseste, astea sunt vremurile in care traim, nu mai e o tragedie, importanta e dragostea nu himenul.

| mleonte81 a răspuns:

Probabil ca conteaza daca si respectivul s-a pastrat, oricum conteaza mai mult caracterul unei persoane.Am auzit si de cazuri la polul opus:fata fiind virgina la casatorie si baiatul nu, acasta cauzand-i fetei unle frustrari...Deci pentru unii conteaza, pentru altii mai deloc, nici destrabalarea nu e buna, asta-i clar.

| Xander94 a răspuns:

Daca e un bigot o sa conteze mult iar daca nu e, nu o sa dea mare importanta.

| VictorSB00 a răspuns:

Nu conteaza cum e... Daca va iubiti dezirgineazo tuwinking

| tcig a răspuns:

Depinde cum vrei sa o iei daca vrei sa fie virgina n-o sa te mai casatoresti prea curand..nu prea mai sunt multe fete virgine.Nu stiu daca virginitatea conteaza chiar asa mult pentru o eventuala casatorie, atata timp cat cei doi se iubesc, respecta si se inteleg.Nu doar sexul conteaza.In legatura cu fata, daca a ajuns sa fie virgina la 20 de ani, urmand ca dupa casatorie sa...inseamna ca a vrut sa se daruiasca intru totul barbatului cu, care a ales sa fie.

| RAY a răspuns (pentru tcig):

Pentru tine nu o conta da pari a fi sfant, du-te ia-ti o pisica, un caine, logic ca conteaza orice barbat potent sta cu o femeie pentru sex restul sunt vrajeli