| 7777 a întrebat:

Cum as putea sa imi maresc forta in picioare? Dati-mi exemple de exerciti.
Sfaturi...plizz.

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai date cu bicicleta dar nu 10 minute.Km intregi, mergi la sala de forta si ai sa gasesti niste aparate pentru picioarelaughing aparate le-am zis.Asa si sportul in aer liber, fuga.

| Mada_7823 a răspuns:

Mergi cu bicicleta tongue

| lolobv a răspuns:

1.footbal
2.sa fugi mult.
3.20-30 km cu bicicletalaughing
4.sala
5.in general sportlaughing)

| AndraAdda a răspuns:

Incearca sa alergi pe scari in serii de cate 5-6 si mai poti face exercitii multe cu genunchii sus, oricum forta in picioare se dobandeste prin mult antrenament ...trebuie sa incepi usor si maresti doza de exercitii pe zi ce trece altfel te vei alege cu o febra musculara de toate zilelelaughing...succes!